O spoločnosti

Techno Coil je prvá digitálna značka výmenníkov tepla v Európe, ktorá vstúpila na trh v januári roku 2019. Je značkou, ktorá v sebe spája precíznosť, kvalitu a pružnosť. V našom portfóliu produktov nájdete holé, mikrokanálové a lamelové výmenníky, rovnako tak aj širokú ponuku ventilovaných jednotiek a produkty do špeciálnych aplikácií. Profesionálny prístup zabezpečuje personál s niekoľkoročnými skúsenosťami v danej oblasti. K našim obchodným partnerom pristupujeme zodpovedne a poskytujeme im tak kompletný servis a riešenia na kľúč. 

 

Cieľ

Naším cieľom je adekvátne pokryť neustále rastúci dopyt klientov a poskytovať funkčné riešenia rýchlo, profesionálne a kvalitne. Zároveň tiež ponúknuť individuálne technické riešenia šité na mieru efektívne, s dôrazom na kvalitu a ochranu životného prostredia.

 

Vízia

Víziou značky Techno Coil je stať sa globálne silnou v chladiarenskom priemysle a poskytnúť klientom maximálnu kvalitu pri priaznivých dodacích lehotách. Rovnako tak byť pripravený a schopný rýchlo a efektívne zodpovedať všetky otázky a riešiť prípadné vzniknuté problémy k maximálnej spokojnosti.

 

Prístup

Našou prioritou je zodpovedný a individuálny prístup nielen ku klientom, ale aj produktom, ktoré vyrábame s čo najvyššou precíznosťou a kvalitou. Pri samotnej výrobe kladieme dôraz na ochranu životného 
prostredia a neštítime sa využitiu nových technologických inovácií v danom sektore. 

 

Produkty sú k dispozícii k nahliadnutiu v showroome nášho oficiálneho obchodného zástupcu spoločnosti Klimamarket, s.r.o. na Galvaniho ulici 6 v Bratislave.